Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

SERWIS

PROFESJONALNY serwis i PRZEGLĄD (gwarancyjny i pogwarancyjny) ciągników, ładowarek, MASZYN i urządzeń ROLNICZYCH, SADOWNICZYCH I KOMUNALNYCH.

 

Nasza firma świadczy Usługi serwisowe zarówno w siedzibie firmy, jak również w miejscu wskazanym przez klienta, gdyż posiadamy na  wyposażeniu samochody serwisowe.

Dobre wyposażenie warsztatu mechanicznego oraz wieloletnie doświadczenie serwisowe pozwala nam dokonywać napraw i przeglądów ciągników, ładowarek, kombajnów i maszyn rolniczych, a także świadczyć inne usługi, takie jak np. układu klimatyzacji.


Nasza firma nawiązuje współprace z najlepszymi i cenionymi przez klientów producentami maszyn rolniczych, sadowniczych i przemysłowych a wszystko z myślą o rozwoju i rozbudowie Państwa gospodarstw, sadów i biznesu na miarę krajów Europejskich i wymogów Unijnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Firma Master: Zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz części zamienne między innymi: filtry i oleje. 
Oferuje sprzedaż oraz ich serwis sprzętów rolniczych, sadowniczych, komunalnych i przemysłowych jak również hal na bal namiotowych magazynów bezfundamentowych.

 

Kontakt z serwisem
Konrad Płodowski tel. 511 103 958

Antoni Płodowski tel. 502 843 618

e-mail: antoniplodowski@wp.pl