Produkty:

eBiuletyn-Newsletter

Miniładowarka kołowa HR: 820

Ładowarki kołowe :


Świetnie znajdująca zastosowanie w gospodarstwach rolnych jak i w branży budowlanej.
Maszyny są produkowane w jednej z największych fabryk w Chinach z specjalnym wyposażeniem produkowanym na rynek Niemiecki, gdzie mieści się centrala tej marki na Europę.

 

Ładowarki HR posiadają prostą budowę jak i sterowanie.

Nie są skomplikowane i są łatwe w obsłudze serwisowej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu i zobaczenia oraz przetestowania naszych ładowarek. Jednocześnie zachęcamy do porównania z innymi oferowanymi na polskim rynku, aby sprawdzić różnice oferowanych maszyn a w szczególności wykonaniu tych modeli.

Ładowarki posiadają wiele osprzętu wymiennego potrzebnego w pracy w tartaku na budowie i przy wielu innych zadaniach. Obecnie posiadamy ponad 60 narzędzi wymiennych do naszych ładowarek. OSPRZĘT DODATKOWY DO ŁADOWAREK (OPCJA): Łyżka standardowa z zębami 1600mm / 1800mm / 2000mm, Krokodyl hydr.,  Podajnik pasz ślimakowy, Widły do palet, Widły do bali z słomy, Zamiatarka z zbiornikiem, Chwytak do bel (słoma i siano), Chwytak hydrauliczny drzewa, Wycinak do kiszonki Wycinak do kiszonki, Wiertnica do ziemi ( rozmiary Ø 100,200,300,400 mm), Podajnik paszowy, Uchwyt do big-baga,  Pług do śniegu,  Pług do ziemi itd. Szczegułowa lista dostępna na zapytanie.

Ładowarka z którą poczujesz się mocniejszy ! ! ! 
- praca nigdy nie była łatwiejsza z talą siłą z możesz więcej ! ! !
Wywóz obornika z obory Mini ładowarką kołową samojezdną 820 (MOC: 18,5kW / 25,16KM, Waga: 1460 kg, Ładowność: 800 kg. Prędkość: 14 km./h.
Szerokość/Wysokość/ Długość maszyny/Długość z łyżką: 
970 - 1050 / 2300 / 2800/3690 cm., Hydraulika robocza: 36l/min. Hamulce: Hydrauliczne).
Usuwanie obornika, załadunek / ładowanie i wywóz obornika w wąskich oraz niskich korytarzach w zaadaptowanej oborze – bydło.: 
[ zobacz na co ją stać : https://www.youtube.com/watch?v=JlOtyMQq-dg ]

" * Zapytanie ofertowe do przedstawienia do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wymaga wypełnienia oznaczonych * pól. "